CFU CARIBBEAN CUP
All Times U.S. Eastern (Local times in parentheses)
FIRST ROUND
Group 1
At Port-au-Prince, Haiti

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Haiti

3

3

0

0

12

2

9

Puerto Rico

3

2

0

1

12

3

6

Bermuda

3

1

0

2

10

5

3

Saint-Martin

3

0

0

3

0

24

0

Friday, September 7
Bermuda 1, Puerto Rico 2
Haiti 7, Saint-Martin 0
Sunday, September 9
Puerto Rico 9, Saint-Martin 0
Haiti 3, Bermuda 1
Tuesday, September 11
Saint-Martin 0, Bermuda 8
Haiti 2, Puerto Rico 1

Group 2
At Gros Islet, St. Lucia

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Guyana

3

2

0

1

6

3

6

St. Vincent

3

2

0

1

6

2

6

St. Lucia

3

2

0

1

6

4

6

Curacao

3

0

0

3

2

11

0

Sunday, October 21
Guyana 1, St. Vincent & the Grenadines 2
St. Lucia 5, Curacao 1
Tuesday, October 23
Curacao 1, Guyana 2
St. Lucia 1, St. Vincent & the Grenadines 0
Thursday, October 25
St. Vincent & the Grenadines 4, Curacao 0
St. Lucia 0, Guyana 3

Group 3
At Riviere-Pilote, Martinique

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Martinique

3

2

1

0

23

2

7

Suriname

3

2

1

0

13

3

7

Montserrat

3

1

0

2

8

12

3

BVI

3

0

0

3

0

27

0

Wednesday, September 5
Montserrat 1, Suriname 7
Martinique 16. British Virgin Islands 0
Friday, September 7
British Virgin Islands 0, Suriname 4
Martinique 5, Montserrat 0
Sunday, September 9
British Virgin Islands 0, Montserrat 7
Martinique 2, Suriname 2

Group 4
At Bridgetown, Barbados

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Dom. Republic

3

2

1

0

5

3

7

Barbados

3

2

0

1

3

2

6

Dominica

3

2

0

2

4

5

3

Aruba

3

0

1

2

5

7

1

Sunday, September 23
Aruba 2, Dominican Republic 2
Barbados 1, Dominica 0
Tuesday, September 25
Dominica 3, Aruba 2
Barbados 0, Dominican Republic 1
Thursday, September 27
Dominican Republic 2, Dominica 1
Barbados 2, Aruba 1

Group 5
At Basseterre, St. Kitts

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Trinidad & Tobago

3

3

0

0

15

1

9

French Guyana

3

2

0

1

8

5

6

St. Kitts & Nevis

3

1

0

2

2

4

3

Anguilla

3

0

0

3

1

16

0

Wednesday, October 10
French Guyana 1, Trinidad & Tobago 4
St. Kitts & Nevis 2, Anguilla 0
Friday, October 12
French Guyana 4, Anguilla 1
St. Kitts & Nevis 0, Trinidad & Tobago 1
Sunday, October 14
Trinidad & Tobago 10, Anguilla 0
St. Kitts & Nevis 0, French Guyana 3

SECOND ROUND
Group 6
At St. George's, Grenada

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Haiti

3

2

1

0

3

1

6

French Guyana

3

1

1

0

5

5

4

Grenada

3

1

1

0

3

4

4

Guyana

3

1

2

1

5

6

3

Wednesday, November 14
Haiti 1, Guyana 0
Grenada 1, French Guyana 1
Friday, November 16
French Guyana 1, Haiti 0
Grenada 2, Guyana 1
Sunday, November 18
Guyana 4, French Guyana 3
Grenada 0, Haiti 2

Group 7
At Les Abymes, Guadeloupe

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Dom. Repub.

3

2

1

0

6

2

7

Martinique

3

1

2

0

6

5

5

Guadeloupe

3

1

1

1

7

6

4

Puerto Rico

3

0

0

3

3

9

0

Tuesday, October 23
Martinique 2, Puerto Rico 1
Guadeloupe 0, Dominican Republic 2
Thursday, October 25
Dominican Republic 1, Martinique 1
Guadeloupe 4, Puerto Rico 1
Saturday, October 27
Puerto Rico 1, Dominican Republic 3
Guadeloupe 3, Martinique 3

Group 8
At Bacolet, Trinidad

Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Trinidad

3

2

1

0

5

1

7

Cuba

3

1

1

1

6

2

4

Suriname

3

1

0

2

1

8

3

St. Vincent

3

0

2

1

2

3

2

Wednesday, November 14
Cuba 5, Suriname 0
Trinidad & Tobago 1, St. Vincent & the Grenadines 1
Friday, November 16
St. Vincent & the Grenadines 1, Cuba 1
Trinidad & Tobago 3, Suriname 0
Sunday, November 18
Suriname 1, St. Vincent & the Grenadines 0
Trinidad & Tobago 1, Cuba 0

FINAL ROUND
Group A
At St. John's, Antigua
Friday, December 7
Haiti vs. Trinidad & Togabo, 5 p.m.
Antigua & Barbuda vs. Dominican Republic, 7 p.m.
Sunday, December 9
Dominican Republic vs. Haiti, 4 p.m.
Antigua & Barbuda vs. Trinidad & Tobago, 6 p.m.
Tuesday, December 11
Trinidad & Tobago vs. Dominican Republic, 4 p.m.
Antigua & Barbuda vs. Haiti, 6 p.m.

Group B
At North Sound, Antigua
Saturday, December 8
Martinique vs. Cuba, 4 p.m.
Jamaica vs. French Guyana, 6 p.m.
Monday, December 10
Cuba vs. French Guyana, 4 p.m.
Jamaica vs. Martinique, 6 p.m.
Wednesday, December 11
French Guyana vs. Martinique, 4 p.m.
Jamaica vs. Cuba, 6 p.m.

SEMIFINALS*
At St. John's, Antigua
Friday, December 14
Group A winner vs. Group B runner-up, 4 p.m.
Group B winner vs. Group A runner-up, 6 p.m.

FINALS
At North Sound, Antigua
Sunday, December 16
Third Place
Semifinal losers, 4 p.m. (5 p.m.)
Championship
Semifinal winners, 6 p.m. (7 p.m.)


Copa Centroamericana
In San Jose, Costa Rica
All times U.S. Eastern
First Round
Group A
Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Costa Rica

0

0

0

0

0

0

0

Guatemala

0

0

0

0

0

0

0

Nicaragua

0

0

0

0

0

0

0

Belize

0

0

0

0

0

0

0


Group B
Team

GP

W

D

L

GF

GA

Pts

Honduras

0

0

0

0

0

0

0

El Salvador

0

0

0

0

0

0

0

Panama

0

0

0

0

0

0

0


Friday, January 18
Guatemala vs. Nicaragua, 5 p.m.
Honduras vs. El Salvador, 7 p.m.
Costa Rica vs. Belize, 9 p.m.
Sunday, January 20
Belize vs. Guatemala, 3 p.m.
El Salvador vs. Panama, 5 p.m.
Costa Rica vs. Nicaragua, 7 p.m.
Tuesday, January 22
Nicaragua vs. Belize, 5 p.m.
Honduras vs. El Salvador, 7 p.m.
Costa Rica vs. Belize, 9 p.m.

Friday, January 25
Fifth-Place Game
Group A third place vs. Group B third place, 4 p.m.
Semifinals
Group B winner vs. Group A runner-up, 6:30 p.m.
Group A winner vs. Group B runner-up, 9 p.m.

Sunday, January 27
Third-Place Game
Semifinal losers, 3:30 p.m.
Championship
Semifinal winners, 6 p.m.